Василь Кришталь

Загальна інформація

У 2006 році закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля за спеціальністю “пожежна безпека” й отримав кваліфікацію „інженер пожежної безпеки”. Після закінчення навчального закладу працював в ГУ МНС України в Черкаській області. З 2010 р. і по теперішній час працює в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України на різних посадах пов’язаних з науковою та викладацькою діяльністю. З 2014 року по 2022 рік – старший викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. З 2022 року по теперішній час – доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

кафедра пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт.

.

  • Website: https://chipb.dsns.gov.ua/
  • Телефон: +38 0472 550959
  • Email: Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in
  • Місто: Черкаси 18000, Україна
  • Ступінь освіти: магістр
  • Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Резюме

Резюме

Василь  Кришталь

У 2006 році закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля за спеціальністю “пожежна безпека” й отримав кваліфікацію „інженер пожежної безпеки”. Після закінчення навчального закладу працював в ГУ МНС України в Черкаській області. З 2010 р. і по теперішній час працює в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України на різних посадах пов’язаних з науковою та викладацькою діяльністю. З 2014 року по 2022 рік – старший викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. З 2022 року по теперішній час – доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України..

  • Онопрієнка 8, м. Черкаси, 18000
  • (0472) 55-09-59
  • Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in

Освіта

магістр

Документ не додано

2001-2006

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

Наукові здобутки

Науковий ступінь:

кандидат технічних наук

Документ не додано

2021

Дисципліни

У поточному навчальному році Василь Кришталь викладає наступні дисципліни:

Організація аварійно-рятувальних робіт (обов'язкова)


Організація аварійно-рятувальних робіт – обов’язкова дисципліна циклу професійної підготовки фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека» спеціальності 261 «Пожежна безпека». Вона спрямована на формування і розвитку у здобувачів вищої освіти теоретичних знань та практичних умінь, які необхідні для виконання завдань з організації аварійно-рятувальних робіт при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенно та природного характеру. Програмою навчальної дисципліни передбачено засвоєння здобувачами вищої освіти теоретичного матеріалу стосовно загальних характеристик аварій, катастроф та стихійних лих, основних причин їх виникнення та наслідків. Також програмою передбачено формування здатності аналізувати і оцінювати оперативну обстановку на місці проведення аварійно-рятувальних робіт, формування і розвиток умінь щодо способів, прийомів пошуку та рятування постраждалих, розрахунку необхідної кількості сил і засобів для проведення аварійно-рятувальних робіт, виконання аварійно-рятувальних робіт із застосуванням аварійно-рятувального інструмента та за допомогою підручних засобів, проводити аварійно-рятувальні та пошуково-рятувальні роботи на водних об’єктах.

Організація аварійно-рятувальних робіт (вибіркова)


Організація аварійно-рятувальних робіт – вибіркова дисципліна циклу професійної підготовки фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека» спеціальності 261 «Пожежна безпека». Вона спрямована на формування і розвитку у здобувачів вищої освіти теоретичних знань та практичних умінь, які необхідні для виконання завдань з організації аварійно-рятувальних робіт при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенно та природного характеру. Програмою навчальної дисципліни передбачено засвоєння здобувачами вищої освіти теоретичного матеріалу стосовно загальних характеристик аварій, катастроф та стихійних лих, основних причин їх виникнення та наслідків. Також програмою передбачено формування здатності аналізувати і оцінювати оперативну обстановку на місці проведення аварійно-рятувальних робіт, формування і розвиток умінь щодо способів, прийомів пошуку та рятування постраждалих, розрахунку необхідної кількості сил і засобів для проведення аварійно-рятувальних робіт, виконання аварійно-рятувальних робіт із застосуванням аварійно-рятувального інструмента та за допомогою підручних засобів, проводити аварійно-рятувальні та пошуково-рятувальні роботи на водних об’єктах.



Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи (обов'язкова)


Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи – обов’язкова дисципліна циклу професійної підготовки фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальності 263 «Цивільний захист», спеціалізації «Цивільна безпека». Знання отримані під час вивчення навчальної дисципліни «Аварійно-рятувальні та інших невідкладних робіт» сприяють розвитку наступного використання здобувачами вищої освіти у подальшій професійній діяльності загальних методик та технологій проведення аварійно-рятувальних робіт, оцінки хімічної, радіаційної та вибухонебезпеки об’єктів, а також методики прогнозування обстановки на цих об’єктах і організації ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій для їх наступного використання для визначення порядку і послідовності дій оперативно-рятувальних підрозділів, швидкого зосередження і вірного використання сил та засобів, усуненням причин та умов, що сприяють виникненню та поширенню надзвичайної ситуації, перешкоджають її своєчасній ліквідації та рятуванню людей, для визначення безпечних місць можливого проведення розтину та розбирання конструкцій, для забезпечення захисту персоналу об’єкту та особового складу під час ліквідації надзвичайної ситуації. Відмінною особливістю даної дисципліни є те, що здобувачі вищої освіти відпрацьовують навички щодо організації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в умовах максимально наближених до реальних, та мають можливість в повній мірі відпрацювати всі теоретично отримані знання та практичні навички необхідні для виконання обов’язків керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Як прикладна професійна дисципліна АРІНР узагальнює та використовує практичний досвід та методи рятувальних робіт при різноманітних НС.



Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи (вибіркова)


Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи – вибіркова дисципліна циклу професійної підготовки фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальності 263 «Цивільний захист», спеціалізації «Цивільна безпека». Знання отримані під час вивчення навчальної дисципліни «Аварійно-рятувальні та інших невідкладних робіт» сприяють розвитку наступного використання здобувачами вищої освіти у подальшій професійній діяльності загальних методик та технологій проведення аварійно-рятувальних робіт, оцінки хімічної, радіаційної та вибухонебезпеки об’єктів, а також методики прогнозування обстановки на цих об’єктах і організації ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій для їх наступного використання для визначення порядку і послідовності дій оперативно-рятувальних підрозділів, швидкого зосередження і вірного використання сил та засобів, усуненням причин та умов, що сприяють виникненню та поширенню надзвичайної ситуації, перешкоджають її своєчасній ліквідації та рятуванню людей, для визначення безпечних місць можливого проведення розтину та розбирання конструкцій, для забезпечення захисту персоналу об’єкту та особового складу під час ліквідації надзвичайної ситуації. Відмінною особливістю даної дисципліни є те, що здобувачі вищої освіти відпрацьовують навички щодо організації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в умовах максимально наближених до реальних, та мають можливість в повній мірі відпрацювати всі теоретично отримані знання та практичні навички необхідні для виконання обов’язків керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Як прикладна професійна дисципліна АРІНР узагальнює та використовує практичний досвід та методи рятувальних робіт при різноманітних НС.


Сертифікати, відзнаки, підвищення кваліфікації

  • Усі
  • Підвищення кваліфікації
  • Сертифікати
  • Грамоти, відзнаки

Підвищення кваліфікації

Сертифікати, патенти тощо

Наукові публікації

стаття 
фахове видання 
 
2098 
УДК: УДК 614.841.332
Email автора (співавтора):
Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in
nuianzin_oleksandr@chipb.org.in
Perehin_Alina@chipb.org.in

Авторський колектив:  О.М Нуянзін, Т.В Самченко, А.В Перегін, В.М Кришталь

"Повний факторний експеримент з визначення температурних режимів пожежі у кабельних тунелях"

Формула / Реферат: У даній роботі дістало подальшого розвитку застосування обчислювальних експериментів для визначення температурних режимів пожежі при різних умовах.Також визначено температурнірежимипожежі у кабельних тунелях з різними розмірами, аеродинамічними показниками та пожежним навантаженням…
Видавник:

Надзвичайні ситуації: попередження та ліквідація


Вид НДР: Пожежна безпека
Сторінки: 83-89

Методичні публікації

Методична розробка 
7152 

"Завдання і методичні рекомендації для виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт» циклу професійної (обов’язкової) підготовки за освітньо-професійною програмою «Пожежна безпека»"


Автори: Дмитро Федоренко, Василь Кришталь, Сергій Щепак,
Email автора (співавтора):
Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in
Fedorenko_Dmytro@chipb.org.in
shchepak_serhii@chipb.org.in

Монографія 
цивільний… 
2023 
6849 

"Сучасні підходи до комплектування аварійно-рятувальної техніки: монографія."


Автори: За ред.Хижняк А.А., Кришталь В.М., Кропива М.О., Бас О.В.,
Email автора (співавтора):
Bas_Oleh@chipb.org.in
Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in
Kropyva_Mykhailo@chipb.org.in
khyzhniak_andrii@chipb.org.in

Методична розробка 
методична 
2023 
7139 

"Методичні вказівки на виконання контрольної роботи з дисципліни «Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи» циклу професійної (обов'язкової) підготовки за освітньо-професійною програмою «Цивільний захист» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 263 «Цивільна безпека»"


Автори: Федоренко Д.С., Кришталь В.М., Щепак С.В.,
Email автора (співавтора):
Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in
taran_ihor@chipb.org.in
Fedorenko_Dmytro@chipb.org.in
shchepak_serhii@chipb.org.in

Методична розробка 
методична 
2023 
7149 

"Методичні вказівки на виконання контрольної роботи з дисципліни «Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи» циклу професійної (вибіркової) підготовки за освітньо-професійною програмою «Цивільний захист» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 263 «Цивільна безпека»"


Автори: Федоренко Д.С., Кришталь В.М., Щепак С.В.,
Email автора (співавтора):
Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in
Fedorenko_Dmytro@chipb.org.in
shchepak_serhii@chipb.org.in

Монографія 
аварійно-… 
2022 
6639 

"Розвиток технології прийняття рішень при комплектуванні аварійно- рятувальної техніки : монографія."


Автори: Кришталь В. М., Куліца О. С., Григор’ян М. Б.,
Email автора (співавтора):
Kryshtal_Vasyl@chipb.org.in