РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ, ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ТА КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ДО ІНСТИТУТУ У 2022 РОЦІ (ВСТУП НА ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ).

      Вступники, які зареєстровані та мешкають на території регіонів, де не ведуться бойові дії, оформлюють особову справу відповідно до вимог наказу МВС № 197, тобто звертаються до найближчого державного пожежно-рятувального підрозділу за місцем постійного проживання (реєстрації).

      Вступники, які проживали на території регіонів, де тривають бойові дії, та були евакуйовані (виїхали) у безпечні регіони на території України:

⁕ Звертаються до найближчого комплектуючого органу (державного пожежно-рятувального підрозділу) ДСНС України за місцем тимчасового проживання (реєстрації) та проходять процедуру відбору й оформлення на нього особової справи.
Комплектуючий орган зобов’язаний прийняти заяву на вступ та оформити особову справу за бажанням вступника як від територіального органу управління, де подається заява, так і від територіального органу управління за місцем його постійної реєстрації.

Наприклад: вступник евакуювався із Запорізької області до Чернівецької. У разі звернення до Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області вступник може попросити, щоб його особова справа була оформлена як від Головного управління ДСНС у Чернівецькій області, так і від Головного управління у Запорізькій області.

⁕       У разі неможливості звернення вступника до комплектуючого органу за місцем тимчасового проживання або відсутності у нього документів, необхідних для оформлення особової справи , вступник може за спрощеною процедурою надати документи за скороченим переліком у вигляді електронних копій для формування своєї особової справи безпосередньо до Інституту на електронну адресу kovalenko_oksana@chipb.org.in
Увага! В темі електронного листа необхідно зазначити своє прізвище, ім'я та по батькові, а в тексті електронного листа – контактні дані (номери мобільних телефонів, додаткові електронні адреси тощо).

Після отримання електронних копій, Інститут самостійно формує особову справу та інформує кадровий орган (за постійним місцем реєстрації вступника або за його вибором) про бажання вступника вступити на навчання, а також вказує найменування обраної ним спеціальності (освітньої програми).
⁕       Для формування особової справи за скороченим переліком (спрощеною процедурою) вступники на денну форму навчання разом із заявою подають до комплектуючого органу або Інституту:
 • заяву (копію заяви) на вступ (для отримання зразка натисніть)*;
 • копію документа, що посвідчує особу та громадянство України;
 • копію документа державного зразка про здобуту повну загальну середню освіту і додатка до нього (за наявності);
 • копію документа, який підтверджує право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі (за наявності);
 • згоду (копію згоди) на обробку персональних даних (для отримання зразка натисніть);
 • документи про проходження медичної (військово-лікарської) комісії (за наявності).

 • Після опрацювання особової справи кожному вступникові особисто або через комплектуючий орган, що надіслав справу, буде повідомлено про час і місце проведення вступних випробувань.

        Всі вступники, які вступають на навчання до Інститут на денну форму за державним замовленням, повинні пройти медичний огляд у порядку, визначеному наказом МВС № 197.

  Остаточне рішення щодо висновку про придатність вступника до навчання буде ухвалено тимчасово створеною медичною комісією Інституту.

  Для вступу на навчання за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти кожному вступникові необхідно буде скласти вступні іспити з математики та фізичної підготовки в Інситуті. Замість результату складання вступного іспиту з математики вступник, за його бажанням, може надати результат складання мультипредметного тесту або ЗНО з математики 2019-2021 років.

  Контакти з питань вступу